• Naturalne kosmetyki do ciała

Poszukujesz produktów do pielęgnacji ciała, które wyróżniają się nie tyle znaną marką ile dobroczynnym dla skóry składem? Doskonale trafiłeś. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie naturalne kosmetyki do ciała, które wyróżniają się właśnie składnikami wykorzystanymi przy ich produkcji. Oferujemy składniki pobudzające naturalne procesy regeneracyjne i odbudowujące zniszczone warstwy naskórka. Warto zaznaczyć, że producenci tych kosmetyków bazują na składnikach znanych naszym babciom. Czerpią oni bowiem z dziedzictwa, które jest w czasach dominacji substancji chemicznych niezwykle cenne.

Ekologiczne kosmetyki do ciała w ofercie Chatki Ekoludka

Jakie ekologiczne kosmetyki do ciała możemy Ci zaoferować? Zacznijmy od peelingów, które należy wykorzystywać kilka razy w tygodniu w zależności od aktualnych potrzeb skóry. Ten etap pielęgnacji zapewnia usunięcie martwego naskórka, a także w zależności od zastosowanego kosmetyku pozbycie się wolnych rodników, nawilżenie, zmiękczenie i odżywienie. Po zastosowaniu peelingu przychodzi czas na oczyszczenie całego ciała przy pomocy oferowanego przez nas mydła w kostce. Nietuzinkowe zapachy to efekt wyjątkowych składów tych właśnie kosmetyków. Potrafią one nie tylko dokładnie oczyścić skórę, ale również działać antyseptycznie, uspokajająco i kojąco. Tak jest chociażby w przypadku mydła o zapachu słonej lawendy. Po tych dwóch etapach przychodzi na czas na nałożenie na ciało musu lub masła. Tu również w zależności od wybranego produktu możemy dopełnić naszą pielęgnację stosując kosmetyki, które dobrze się wchłaniają i rozprowadzają na skórze. Zastosowane w nich składniki działają nie tylko nawilżająco, ale również wygładzająco, ujędrniająco czy też uelastyczniająco.

Polecamy nasze naturalne mydła do ciała.

W naszej ofercie znajdziecie pełną gamę kosmetyków naturalnych do ciała o zróżnicowanym zastosowaniu. Pamiętajcie, by dopasowywać je do aktualnych potrzeb Waszej skóry. Zapewni to uzyskanie pożądanych efektów pielęgnacji.