• Naturalne masła i musy do ciała

Codzienne rytuały pielęgnacyjne pozwalają utrzymać skórę w dobrej kondycji. Zapewniają jej odpowiednie nawilżenie i regenerację w okresach gdy jest ona szczególnie narażona na działanie warunków atmosferycznych. Mowa tu między innymi o intensywnej wystawie na promienie słoneczne, a także ich przeciwieństwo jakim jest działanie zimnego powietrza w okresie jesienno-zimowym. Wówczas skóra potrzebuje także ochrony, którą mogą zapewnić dobrze dobrane kosmetyki. W naszej ofercie znajduje się pełna gama naturalnych masełek i musów.

Naturalne masło do ciała

Masło do ciała to jeden z tych produktów, który jest bardzo uniwersalny. Można go stosować praktycznie na każdą część ciała. Dla przykładu oferowane przez nas masło kawowe od Mohani sprawdzi się jako kosmetyk do pielęgnacji twarzy, skóry ciała, jak i włosów. Dzięki temu można mieć na półce jeden, a nie trzy produkty. Dla kogo są takie masełka? Tutaj odpowiedź jest bardzo prosta. Dla każdego. Wszechstronność tych produktów zawdzięcza się ich składom, które opierają się wyłącznie na naturalnych składnikach doskonale znanych osobom interesującym się ekologiczną pielęgnacją. Próżno w nich szukać chemicznych wypełniaczy, które mogą szkodzić skórze i wywoływać podrażnienia.

Oferujemy też inne naturalne ekologiczne kosmetyki. Sprawdź.

Naturalny mus do ciała

Naturalny mus do ciała to kolejny niezastąpiony w codziennej pielęgnacji kosmetyk. Sprawdza się on zwłaszcza w okresie letnim, ponieważ jego konsystencja jest delikatniejsza od opisywanego powyżej masła. Nie różni go jednak skład. W naszej ofercie znajdziecie bowiem jedynie naturalne musy i masła, które współgrają z pH skóry. Dla przykładu, mus z mango działa ujędrniająco, a także niezwykle odżywczo i orzeźwiająco. Zawarte w nim substancje poprawiają mikrokrążenie, a także nadają skórze sprężystość i gładkość. To oczywiście nie jedyny mus w naszej ofercie. Sprawdźcie je wszystkie, by znaleźć ten odpowiadający Waszym potrzebom.