• MOHANI kosmetyki

W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest otrzymać w sklepie kosmetyk, który będzie miał skład wypełniony dobroczynnymi substancjami. Niestety w większości produktów dostępnych na sklepowych półkach dominują składy przepełnione chemią, która nie rzadko ma negatywny wpływ na ogólną kondycję naszej skóry. Właśnie dlatego w naszej ofercie przedstawiamy Państwu naturalne kosmetyki od firmy Mohani. Jest to polski producent, który ogromną wagę przykłada do składów swoich produktów, a także do tego, by były one produkowane w zgodzie z naturą.

Olejki od polskiego producenta Mohani

Oleje od Mohani to produkty wielozadaniowe. Znajdujący się w naszej ofercie olej ze słodkich migdałów idealnie sprawdza się przy pielęgnacji twarzy, a także włosów. Dzięki jego właściwościom nawilżającym można zapanować nad suchą i łuszczącą się skórą. Co więcej, jest to produkt, który przy regularnym stosowaniu poprawi sprężystość i jędrność. Warto również zaznaczyć, że ten, jak i inne olejki od firmy Mohani są niezwykle łagodne dla skóry, a co za tym idzie mogą je stosować osoby posiadające wrażliwą cerę.

Hydrolat z drzewa herbacianego, czystka, a może różany? Który wybierzesz?

W ofercie producenta Mohani można znaleźć także różnego rodzaju hydrolaty. Co to za produkty i kiedy warto po nie sięgnąć? Otóż hydrolat powstaje w wyniku destylacji całych roślin lub ich części z parą wodną. W tym procesie woda zostaje oddzielona od olejków eterycznych. Właśnie woda, którą przenikają rozpuszczalne cząstki roślinne oraz znikome ilości olejków eterycznych stanowi kosmetyk jakim jest hydrolat.

Zobacz też: kosmetyki CZTERY SZPAKI w naszym sklepie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo hydrolat z dzikiej śliwy, który polecany jest do każdego typu cery. Ma on właściwości nawilżające, odświeżające, a także rozjaśniające. Dla osób, które chcą wzmocnić i uszczelnić naczynia krwionośne idealny będzie hydrolat różany. Z kolei hydrolat z drzewa herbacianego sprawdzi się przy potrzebie dezynfekcji skóry, a także przy jej stanach zapalnych.