• Naturalne odżywki i maseczki do włosów

Jeśli marzysz o pięknych i długich włosach musisz odpowiednio je odżywiać. Okazuje się, że nie jest to jednak takie proste. Zaczynając od odpowiedniej techniki mycia skóry głowy, aż po suplementację od wewnątrz, muszą towarzyszyć Ci kosmetyki najwyższej jakości. Zadbaj o włosy z naturalnymi odżywkami i maseczkami znajdującymi się w naszej ofercie!

Ekologiczna odżywka do włosów – produkt dla całej rodziny

W dzisiejszych czasach oczekujemy od kosmetyków znacznie więcej niż kiedyś. Każdy chce, by stosowane przez niego produkty przynosiły natychmiastowe efekty, a do tego były tanie. Producenci starają się nadążyć za potrzebami współczesnych konsumentów, dlatego dodają coraz więcej chemii. Blask, jaki pojawia się na włosach zaraz po użyciu takiej odżywki jest tymczasowy i nie wynika z dogłębnego odżywienia, a raczej z zastosowanych w kosmetyku nabłyszczaczy. Zdecydowanie lepiej postawić na naturalne odżywki i maseczki do włosów, które zapewnią kosmykom prawdziwe nawilżenie i faktycznie je odżywią. W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne odżywki do włosów, które wpisują się w ideę zero waste. Co najlepsze, każda z nich jest całkowicie bezpieczna, więc mogą je używać zarówno rodzice, jak i dzieci. Dbamy o to, by wszystkie produkty znajdujące się w naszym sklepie bazowały na naturalnych recepturach. Kosmetyki oparte na roślinach i ziołach pozwolą Ci wrócić do korzeni i skorzystać z dóbr, jakie przygotowała dla nas natura.

Oferujemy kosmetyki ekologiczne dla każdego.

Naturalne serum do włosów – jak je stosować?

Naturalne serum do włosów to sposób na ochronę łamliwych końcówek. Jeśli od lat nie możesz zapuścić włosów może to oznaczać, że Twoje końcówki są na tyle delikatne, że po prostu się kruszą. Żeby temu zapobiegać, polecamy skorzystać z kosmetyków dopasowanych do każdej porowatości włosów. Dzięki temu odżywisz końcówki, nie obciążając przy tym i tak już zmęczonych włosów. Naturalne serum możesz stosować po każdym myciu. Wystarczy kilka kropel, by nawilżyć kosmyki. To sprawia, że omawiany produkt jest niezwykle wydajny. Formuła bogata w oleje pozytywnie wpłynie na kondycję Twoich włosów. Stosując serum regularnie możesz mieć pewność, że przyniesie oczekiwane rezultaty.

  • Sklep zamknięty

Przepraszamy, sklep nieczynny.

Pozdrawiamy :)