• POLNY WARKOCZ kosmetyki

W Chatce Ekoludka znajdziesz produkty od polskiego producenta kosmetyków naturalnych jakim jest Polny Warkocz. Jego głównym założeniem jest tworzenie produktów zgodnie z wiedzą, kulturą, a także dziedzictwem naszych przodków. To właśnie oni korzystali z tego co miała im do zaoferowania natura. Wykorzystywali dostępne rośliny w celach zarówno leczniczych, jak i pielęgnacyjnych.

Mazidło ze skrzypu polnego czy pszeniczne?

Polny Warkocz oferuje różnego rodzaju mazidła. Co kryje się pod tą nazwą? Przede wszystkim mowa tu o gęstych kremach, które mają konsystencję lekkiej pianki. Nałożone na ciało zmieniają się w kremowe masełko, które idealnie rozprowadza się po skórze. W ofercie Chatki Ekoludka znajdziecie Państwo mazidło ze skrzypu polnego, które dedykowane jest osobom posiadającym cerę naczynkową i zniszczoną. Skrzyp polny jest cechuje wysoka zawartość krzemu, a także związków mineralnych, które mają dobroczynny wpływ na skórę. Dzięki temu zapewniają jej kurację regeneracyjną. Innym mazidłem od Polnego Warkocza jest to pszeniczne, które dedykuje się cerze wymagającej nawilżenia.

Szczotki LULLALOVE w naszym sklepie. Sprawdź.

Nawilżająca esencja z mleczkiem pszczelim a może regenerująca z ekstraktem z wierzby?

Polny Warkocz oferuje również różnego rodzaju dobroczynnie oddziałujące na skórę esencje. Wśród nich znajduje się ta z mleczkiem pszczelim, która sprawdzi się przy przemywaniu twarzy. Produkt ten można stosować podczas swojej codziennej pielęgnacji. W składzie znajdują się witaminy z grupy B, witamina C, a także aminokwasy, minerały, proteiny oraz węglowodany. Właśnie dlatego jest to produkt stosowany przy regeneracji cery suchej. Z kolei cerze tłustej i mieszanej dedykowana jest esencja regulująca z ekstraktem wierzby białej. Jej stosowanie przyczynia się do łagodzenia zmian skórny, a także uregulowania pracy gruczołów łojowych.

W naszej ofercie znajdziecie znacznie więcej produktów od Polnego Warkocza. Jesteśmy pewni, że odpowiedzą one na oczekiwania Waszej skóry.