• Naturalne kosmetyki do twarzy

Codzienna pielęgnacja twarzy jest niezwykle istotna jeśli chce się utrzymać piękny, zdrowy i młody wygląd skóry na dłużej. Nie wystarczy jedynie przemycie wodą i od czasu do czasu zastosowanie jakiegoś kremu. Zauważalną poprawę kondycji skóry można uzyskać jedynie przy regularnej pracy nad jej wyglądem przy zastosowaniu sprawdzonych, dopasowanych do potrzeb produktów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo naturalne kosmetyki do twarzy, które przeznaczone są do różnego rodzaju typów cery, a także problemów skórnych. Każdy z nich jest inny, ale jednocześnie łączy je kilka istotnych cech. Przede wszystkim mowa tu o zastosowaniu wyłącznie naturalnych składników, które cechuje wysoka biozgodność z ludzką skórą. Właśnie dzięki temu naturalne kosmetyki mogą działać pielęgnacyjnie i regenerująco.

Naturalny krem do twarzy

Stałym elementem codziennej pielęgnacji powinno stać się nakładanie kremu na twarz. W naszej ofercie znajdują się kosmetyki naturalne, które działają odżywczo, kojąco, a także nawilżająco. W zależności od wyboru produktu mogą one również regulować koloryt skóry, a także wspomagać prawidłową pracę gruczołów łojowych. Tymi ostatnimi cechami może pochwalić się mazidło konopne, które cechuje wysoka koncentracja substancji aktywnych takich jak: masło shea, zimnotłoczony nierafinowany olej konopny, witamina E czy olej z bergamoty. Z kolei przy ujędrnieniu i wygładzeniu skóry niezastąpione będą: masło shea, olej ze słodkich migdałów, witamina E i inne składniki znajdujące się w mazidle z tarczycy bajkalskiej i polnego maku.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy - sprawdź teraz.

Ekologiczne kosmetyki do twarzy

Krem choć niezwykle istotny, nie jest jedynym produktem który zaleca się stosować przy codziennej pielęgnacji twarzy. Przed jego nałożeniem warto zadbać między innymi o odpowiednie oczyszczenie skóry. Do tego celu niezastąpiony będzie olejek myjący, który skutecznie usuwa zarówno makijaż, jak i zanieczyszczenia, które osiadły na twarzy podczas całego dnia.

Wszystkie powyżej wypisane kosmetyki naturalne można znaleźć w ofercie Chatki Ekoludka. Znajduje się w niej również wiele innych produktów, które będą znakomitym uzupełnieniem codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.