• Naturalne kosmetyki do włosów

Piękne włosy to marzenie każdej kobiety. Jednak trudno utrzymać kosmyki w dobrej kondycji, gdy regularnie poddawane są zabiegom takim jak farbowanie, prostowanie czy suszenie. Nawet jeśli starasz się ograniczyć do minimum wszystkie z wymienionych czynności, Twoje włosy narażone są na niesprzyjające czynniki atmosferyczne, wycieranie o ubrania czy niedobór składników odżywczych. Bardzo istotne jest więc, by kompleksowo o nie dbać. Nasze naturalne, ekologiczne kosmetyki pomogą Ci przywrócić włosom dawny blask.

Naturalna pielęgnacja włosów dopasowana do potrzeb

Każde włosy są inne. W zależności od genów, diety, a także zabiegów fryzjerskich, mogą być bardziej lub mniej zniszczone. Z uwagi na to, możemy podzielić kosmyki w zależności od porowatości. Wyróżniamy włosy:

  • niskoporowate – o niewielkim stopniu rozchylenia łusek, w obiektywnie dobrej kondycji
  • średnioporowate – średni stopień rozchylenia, najpopularniejszy typ włosów
  • wysokoporowate – najbardziej zniszczone, z mocno odstającymi łuskami

Warto, by stosowane kosmetyki były dopasowane do konkretnej porowatości włosów. W naszej ofercie znajdziesz sera, które idealnie trafią w Twoje potrzeby. Pomogą one nawilżyć włosy i zapobiegać ich rozdwajaniu. Polecamy stosować je jako płaszczyk ochronny na końcówki zaraz po myciu oraz chwilę przed snem. Ale to nie wszystko! Proponujemy również olej ze słodkich migdałów, który dogłębnie odżywi Twoje kosmyki i doda im blasku.

Polecamy także: naturalne szampony do włosów od Chatki Ekoludka.

Naturalna pielęgnacja włosów to oczywiście mycie szamponem bez silikonów, parabenów i SLS. Taka łagodna formuła doskonale radzi sobie z regulowaniem pracy gruczołów łojowych, a przy tym nie obciąża kosmyków. Fryzura pozostaje pełna objętości, a skóra głowy jest dokładnie oczyszczona i odżywiona. Dzięki temu, że posiadamy w ofercie niezwykle wydajne szampony w kostce możesz nie tylko zaoszczędzić, ale również zatroszczyć się o środowisko. Ekologiczna pielęgnacja włosów jest w dzisiejszych czasach niezwykle popularna. Stosując naturalne kosmetyki masz pewność, że są całkowicie bezpieczne dla Twoich włosów. Odżywki na bazie olejków roślinnych i surowców z pewnością zdziałają cuda!