• Naturalne żele, płyny, peelingi

Znajdujące się w naszej ofercie naturalne żele do ciała wyróżniają się nie tylko nietuzinkowymi kompozycjami zapachowymi, ale również właściwościami sprzyjającymi skórze. Zadbają one bowiem o jej odpowiednie nawilżenie oraz odżywienie. Co więcej poprawiają krążenie oraz sprawiają, że skóra staje się jędrna i sprężysta. Przy tym są bardzo delikatne dla skóry, nie wywołują podrażnień i nadają się do stosowania przez alergików. Wszystko dzięki temu, że ich składy zostały skomponowane w bardzo przemyślany sposób przy wykorzystaniu jedynie substancji naturalnych. Próżno w nich szukać chemicznych wypełniaczy, glikoli, silikonów i konserwantów. To właśnie one są najczęściej przyczyną występowania wspominanych powyżej podrażnień.

Naturalny, ekologiczny peeling do ciała

W naszej ofercie produktów znajdują się nie tylko żele do ciała, ale również ekologiczne peelingi. To właśnie one wspaniale uzupełniają domowe rytuały pielęgnacyjne. Sprawiają, że przy regularnym stosowaniu skóra staje się gładka i bardziej elastyczna. Co więcej będzie ona także lepiej ukrwiona i piękniejsza. Jednym z takich kosmetyków w naszej ofercie jest peeling róża i baobab. To właśnie on podczas użytkowania złuszcza martwy naskórek i pobudza krążenie. Po jego zastosowaniu skóra staje się odpowiednio nawilżona i jedwabiście gładka. Zawarty w nim olej jojoba działa antyoksydacyjnie, a olej lniany pomaga uregulować gospodarkę wodno-tłuszczową. Z kolei masło shea zawarte w tym peelingu sprawia, że skóra wygląda młodziej i staje się sprężysta.

Sprawdź też naturalne dezodoranty w naszej ofercie.

Warto korzystać właśnie z naturalnych żeli i peelingów do ciała, które nie zawierają w sobie szkodliwej dla ludzkiej skóry chemii. Wiele produktów jest również odpowiednia dla wegan i wegetarian.